ГАСТРО ЧАЈ

ден170

Categories: ,

Description

Благопријатно делува на здравјето на стомакот, варењето на храната и нормална функција на цревниот тракт. Помага кај грчеви, подуеност и гасови, ја подржува одбраната на телото и имунолошкиот систем