ЛОСИОН ЗА ЛИЦЕ

ден300

Лосион за лице погоден за сите типови на кожа.

Description

Лосион за лице погоден за сите типови на кожа.

Употреба: Секојдневно 1-2 пати дневно се чисти лицето со памучен тампон.

Состав: Екстракт од рузмарин, камилица, црн слез, невен и жалфија.