ФЛЕКСИ КРЕМ-ГЕЛ 250ml

ден550

Делува благопријатно кај: Ревматски болки; Артрит; Спондилоза; Вкочанетост; Спортски повреди и друго.

 

Description

Делува благопријатно кај: Ревматски болки; Артрит; Спондилоза; Вкочанетост; Спортски повреди и друго.

Состав: Гел база од тинктура гавез, масло од костен и рузмарин, ментол, камфор, ациди бороици, етерично масло од еукалиптус, чајно дрво и мента.